Kasjer/sprzedawca

KONTAKT

Krasne - Dodane przez EuropaJob (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Kasjer/sprzedawca

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Kasjer/sprzedawca, Rzeszów/Krasne

PRACA OD ZARAZ

Obowiązki:
- obsługa klienta
- praca przy obsłudze kasy fiskalnej
- porządkowanie miejsca pracy

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w okresie okołoświątecznym
- Chęć i zaangażowanie
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (obowiązkowo!),
- mile widziane status ucznia/studenta,
- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
- stawkę godzinową 9,00zł/brutto
- elastyczne godziny pracy,
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
- bezpłatne szkolenie kasjerskie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem kasjer/sprzedawca w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Mapa KrasneProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kasjer/sprzedawca

Polecane, ciekawe strony z Łańcuta. Prowadzisz serwis o Łańcucie lub zwiazany z Łańcut - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łańcut City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łańcuta: Rzeszów ogłoszenia - Leżajsk darmowe ogłoszenia - Jarosław ogłoszenia bezpłatne - Przemyśl ogłoszenia - Krosno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję